Kreslíme, vyšívame

Stanislav Fejo

Niže uvádzame jeho výšivky - sú nádherné
Ďakujeme Stanko

Anka Feriancová


Pokochajte sa - práce Anky

sú vo fotogalérii 


Slnečnice
Slnečnice

Ahoj Jožko,dnes som si tak dôkladnejšie prezerala Tvoje stránky www.polioobrnar.sk.Sú naozaj veľmi zaujímavé.Rozhodla som sa aj ja prispieť do nich svojimi skromnými prácičkami.Posielam Ti fotočky do viacerých emailov,lebo viac ako dve mi email niekedy nevezme.Ak uznáš za vhodné niečo vybrať,poteší ma to.Ak si ma chceš pripomenúť,máš na facebooku medzi priateľmi,ale veľmi aktívna tam nie som.Prajem Ti veľa elánu do Tvojich tvorivých nápadov a hlavne Tebe aj Marietke dobré zdravíčko.Pozdravujem.Anka Feriancová


Ďakujeme Anka

.

Výšivkyvky Mária Králová

Ja už momentálne nevyšívam , iba ak niečo malé , lebo mi trpnu prsty asi z chrbtice, veď vieš ako vyzerajú naše chrbtice vykrivené z toho , že sme takmer celý život krívali a teraz už len o paličke . A často aj padám aj teraz som mala od decembra výron a prasknuté jabĺčko na tej horšej nohe. Dečky nejaké mám, len musím poprosiť syna aby mi ich nafotil a dal mi to do počítača, lebo ja to neviem .


Ďakujeme Majka


Výšivky pozri fotogaléria
Kreslenie Marietta Uhrínová

Baví ma kreslenie. Navštevovala som aj kurz kreslenia. Pozri fotogalériu - "absolventské kresby". 


Očakávam, že sa nájdu v spoločnosti polioobrnárov a ich priateľov takí, ktorí si spestrujú život kreslením. Neváhajte a pošlite svoje kresby.